Content marketing i tworzenie treści

Unikalne treści od naszych copywriterów

Copywriting jako fundament każdej strony internetowej

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie witryn internetowych bez stosownych treści. Copywriting agencji Wyszukani odbywa się na najwyższym poziomie. Tworzymy oryginalne, merytoryczne, a przede wszystkim zgodne z zasadami SEO treści na strony internetowe. Fachowi specjaliści z naszej firmy doskonale wiedzą, jak wykorzystać content marketing do pozyskania wyższych lokat w Google. W zespole agencji Wyszukani teksty przygotowują wyłącznie doświadczone i wykwalifikowane osoby, które posiadają wykształcenie humanistyczne z różnych dziedzin. Copywriterzy cenią sobie wartościowy, a także unikalny contnet, dlatego współpracując z nami, masz pewność wprost pierwszorzędnie wykonanych zadań.

Na co zwracamy uwagę podczas copywritingu?

Oryginalny content – najważniejszy jest pomysł na artykuł. Wielu copywriterów zapomina o unikalności i merytoryce podczas pisania tekstów. Wszelkie wpisy publikowane na forach internetowych czy firmowych stronach w sieci muszą odznaczać się przede wszystkim interesującym title’m oraz niebanalną treścią. Wszystko po to, aby czytelnik zapamiętał wartościowy tekst, a po czasie wrócił do zawartości z witryny www.
Słowa kluczowe – to dzięki nim zawartość Twojej strony wyświetla w wynikach wyszukiwania. Mogą to być frazy na 2-3 słowa, jak również tzw. long-tail. Copywriterzy tworzą teksty w oparciu o słowa kluczowe charakterystyczne dla Twojej branży, posługując się wcześniej odpowiednimi narzędziami do wykrywania idealnych fraz, pod wybraną przez Ciebie kampanię marketingową np. pozycjonowanie lokalne.
Odpowiednie nasycenie treści – w trakcie kampanii reklamowych trzeba działać wielotorowo. Tak jest również w przypadku tworzenia treści na strony internetowe. Należy pamiętać o tym, że niedostateczne nasycenie tekstu frazami kluczoymi lub przesycenie go, wiąże się z pewnymi konsekwencjami. Nasi copywriterzy znajdują zawsze „złoty środek” i kurczowo trzymają się zasad SEO podczas kreowania wpisów. Dzięki temu pozycja Twojego biznesu w sieci znacząco wzrośnie.
Hierarchiczność treści – wpisy na stronach internetowych powinny być stosowanie uporządkowane. Na doskonały tekst składają się: nagłówek, lead, śródtytuły, wypunktowania lub wyliczenia, justowanie oraz pogrubienia. Warto również dodać, że font powinien pozostać jednakowy dla całej treści.

Co oferujemy?

Teksty zgodne z zasadami SEO

Treści eksperckie

Wpisy blogowe

Opisy produktów i kategorii

Posty w social mediach i slogany reklamowe

Co zyskujesz?

Wizerunek eksperta danej branży

Rozpoznawalność przedsiębiorstwa

Zwiększona sprzedaż

Wartość merytoryczną strony internetowej

Wielopłaszczyznowy rozwój firmy

Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry
Secured By miniOrange