Prowadzenie kampanii Google Ads

Profesjonalna obsługa reklam

Google Ads to system reklamowy umożliwiający emisję reklam tekstowych w wyszukiwarce Google. Kiedyś szerzej znany jako Google Adwords. Reklamy pochodzące z tej wersji kampanii mogą również przybrać formę graficzną i wyświetlać się w Google Display Network, a także formę video, ukazując się na platformie YouTube. Zaufaj naszemu doświadczeniu! Przygotujemy i poprowadzimy skuteczną kampanię Google Ads dla Twojej firmy.

Nasze usługi

Konfiguracja reklamy Google Ads

Dostosowanie reklamy PPC polega na zdefiniowaniu fraz kluczowych względem proponowanej kampanii produktowej lub usługowej. Użytkownikowi, po wpisaniu danego słowa, wyświetli się reklama Twojej witryny między pierwszą a czwartą stroną wyników wyszukiwań. Ideą płatnych reklam Google Ads jest stworzenie zachęcającego opisu, który skłoni potencjalnego klienta do wejścia na stronę internetową.

Koszt i rozliczanie kampanii Google Ads

Budżet każdej kampanii reklamowej Google Ads zależy od kilku czynników. Koszty reklamy przede wszystkim uzależnione są od stawki przypisanej do danej frazy kluczowej oraz geolokalizacji. Jak natomiast wygląda ich rozliczanie? Reklama funkcjonuje w systemie PPC (pay per click). Oznacza to, że poszczególne kwoty będą pobierane z ustanowionego budżetu wyłącznie w momencie, gdy użytkownik kliknie w Twoją reklamę.

obsługa kampanii google ads

Profesjonalna obsługa kampanii

Google Ads z Wyszukanymi

W naszej agencji kampania Google Ads jest proponowana klientom, którzy oczekują szybkich efektów skoncentrowanych na krótkotrwałym działaniu. Omawiane reklamy mogą w szczególności przydać się właścicielom sklepów internetowych, którzy wprowadzają okresowe promocje lub pragną rozpowszechnić swoje bestsellerowe produkty lub usługi. Nasi specjaliści wykonują szczegółowy research, a następnie przedstawiają dane klientom. Kolejno konfigurują kampanię, aby następnie móc ją wdrożyć w życie i monitorować efekty. Jeżeli chcesz w szybkim czasie wypromować swoją markę i trafić do jak największej grupy odbiorców, reklama Google Ads jest stworzona dla Ciebie. Zgłoś się do nas już dziś, a z całą pewnością dopasujemy spersonalizowaną strategię płatnych reklam tekstowych dla Twojej firmy.

Korzyści płynące z inwestycji w reklamy Google Ads

Szybkie rezultaty

Płatne reklamy wyświetlają się w wyszukiwarce od razu po ustawieniu kampanii.

Dostosowanie do intencji

Reklamy Google Ads nastawione są na osoby zainteresowane
konkretnymi usługami lub produktami.

Elastyczna strategia

Kampanie można łatwo przekształcać m.in. pod kątem treści, słów kluczowych czy samego budżetu.

Mierzalne efekty

W szybki i łatwy sposób można weryfikować założone cele kampanii oraz mierzyć efekty wdrożonych strategii.
Przewiń do góry
Secured By miniOrange