Obsługa mediów społecznościowych

Zadbamy o Twój wizerunek na każdej platformie

Prowadzenie social mediów

Dodawane posty na poszczególne serwisy społecznościowe muszą spełniać określone kryteria. Wpisy na portale takie jak: Facebook czy Instagram powinny odznaczać się zwięzłością, spójnością, kreatywnością, a przede wszystkim jakością. Aby można było mówić o efektywnej reklamie w internecie, warto rozszerzyć działania firmy właśnie o social media. Jako doświadczony i profesjonalny zespół, pragniemy zaproponować doskonałe rozwiązanie w postaci kompleksowej obsługi fanpage’ów. Zadbamy o regularność prowadzonych kampanii reklamowych, a także pomysłowość w trakcie poszczególnych projektów. Nasz social media Menager wykreuje pozytywny wizerunek każdego przedsiębiorstwa w sieci. Razem zbudujemy zasięg, który usprawni więź komunikacyjną z Twoimi fanami bądź potencjalnymi klientami. Przekonaj się sam, jaką moc mają social media!
obsługa social mediów

Obsługa social mediów - istotny element biznesu

Pozyskiwanie odbiorców

Pozyskanie szerokiego grona odbiorców – z portali społecznościowych korzysta obecnie mnóstwo osób w różnym wieku. Dobra i angażująca kampania reklamowa zwiększy zasięgi Twojego biznesu, a Ty będziesz mógł cieszyć się ze zwiększonej liczby odwiedzających stronę firmy.

Oryginalna reklama

Kreatywna forma reklamy – w social mediach warto postawić na oryginalność i nieszablonowość. Serwisy społecznościowe to synonim obszernego pola manewru, dzięki czemu Twoja kampania promocyjna nie musi ograniczać się na żadnej płaszczyźnie.

Dodatkowy zysk

Zwiększona sprzedaż – wraz z idealną oraz jakościową kampanią marketingową powiększy się liczba odsłon Twojego konta w social mediach, jak i strony www czy sklepu internetowego. Efektywny ruch organiczny na serwisach jest równoznaczny ze wzrostem sprzedażowym.

Rozwój firmy

Rozwój biznesu – zarówno strona internetowa, jak i konto w social mediach to forma reklamy najwyższych standardów. Działania wielopłaszczyznowe: stacjonarne oraz online, zagwarantują wspaniałe rezultaty, o których marzy każde, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo.

Zadzwoń do nas

lub

Poproś o bezpłatną wycenę działań

Kampanie marketingowe w social mediach – gdzie działamy?

YouTube

 1. Tworzenie merytorycznych filmów w oparciu o wiarygodne źródła
 2. Budowanie wizerunku poprzez kreowanie filmów „z życia” firmy
 3. Projektowanie zajawek i stories
 4. Music content
 5. Szeroko pojęty video content
 6. Inwestowanie w reklamy

Facebook

 1. Content marketing
 2. Tworzenie uniwersalnych postów
 3. Tworzenie infografik
 4. Spersonalizowane kampanie marketingowe łączące w sobie różne rodzaje reklamy
 5. Budowanie relacji z potencjalnymi Klientami, np. w komentarzach
 6. Inwestowanie w reklamy sponsorowane
 7. Tworzenie krótkich relacji

Instagram

 1. Tworzenie postów w celu budowania wizerunku firmy
 2. Projektowanie infografik
 3. Content marketing
 4. Video marketing
 5. Tworzenie strories oraz filmów 
 6.  Sklep na kanale firmowym
 7. Inwestowanie w reklamy sponsorowane

LinkedIn

 1. Informowanie o działaniach firmy
 2. Nawiązywanie relacji z partnerami biznesowymi
 3. Nawiązywanie relacji z Klientami oraz firmami zewnętrznymi
 4. Tworzenie bazy wiedzy oraz treści udostępnianych przez firmę

TikTok

 1. Tworzenie filmów związanych z działalnością marki
 2. Kreowanie zajawek i stories
 3. Inwestowanie w płatne reklamy
 4. Szeroko pojęty video marketing

Twitter

 1. Kreowanie postów dotyczących działalności firmy
 2. Tworzenie infografik związanych z aktywnością przedsiębiorstwa
 3. Nawiązywanie relacji z innymi przedsiębiorstwami, jak i Klientami

Promocja w social mediach

Kampanie marketingowe w social mediach

Obsługa social mediów w agencji Wyszukani nie polega na tworzeniu suchych treści czy odpisywaniu na komentarze. Od samego początku trzymamy się spersonalizowanej kampanii reklamowej, która powstanie zgodnie z Twoimi preferencjami. Przedstawimy Ci kilka projektów oraz koncepcji strategicznych. Najlepszy ze wszystkich wdrożymy na poszczególnych portalach społecznościowych. Social media to klucz do sukcesu każdej firmy. W trakcie tworzenia kampanii, wysłuchamy Twoich potrzeb, dobierzemy idealne rozwiązanie, a także wytłumaczymy nasze jednostkowe działania. Monitorując na bieżąco zmiany powstałe w wyniku wdrożeń, będziemy starannie reagować na zapytania, a także uwagi. Obsługa social mediów to wyjątkowy zalążek usług w agencji Wyszukani. Zobacz sam!

Social media marketing – krok po kroku

Rozpoznawalność marki – budowanie wizerunku – nawiązywanie relacji z potencjalnymi Klientami – to najważniejsze elementy marketingu w social mediach. Ogół płatnych, a także bezpłatnych działań i aktywności na różnorodnych platformach niesie za sobą wiele pozytywów, lecz przede wszystkim reklama w sieci ma przynieść danej firmie satysfakcjonujące wyniki sprzedażowe. Jak należy postępować na serwisach takich jak: Instagram, Facebook, LinkedIn, YouTube czy TikTok? Kampanie marketingowe w social mediach to najefektywniejsza droga do sukcesu. Jak tworzyć przyjazny i charakterystyczny content? Jak wpływają reklamy video na potencjalnych użytkowników? Czy istnieje przepis na jedną, skuteczną strategię reklamową? Dowiedz się więcej, sięgając po dawkę wiedzy od zespołu Wyszukanych.
Czytaj więcej

Obsługa social mediów w agencji Wyszukani

Prowadzenie social mediów wiąże się z techniczną wiedzą, jak i kreatywnym podejściem do promowania kampanii marketingowych. Należy zadbać o każdy aspekt w trakcie obsługi portali społecznościowych, począwszy od contentu, aż do zabezpieczenia konta firmowego. W agencji Wyszukani czuwają specjaliści z różnych gałęzi marketingu internetowego. Tworzymy strategie, kreujemy posty, monitorujemy wyniki, analizujemy skuteczność wdrożeń, skupiamy się na relacji pomiędzy marką a Klientami oraz dbamy o bezpieczeństwo w sieci. Dostarczymy Ci wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych do utworzenia konta, jak i zarzadzania nim na różnych serwisach dostępnych w sieci. Jako kreatywna agencja również dołożymy cegiełkę w Twoich spersonalizowanych kampaniach, jak i doradztwie reklamowym. Dołącz do naszego teamu i wspólnie osiągnijmy założone cele. Obsługa social mediów to nowy standard każdej powstałej marki.

Marketing w social mediach – obowiązujące trendy​

Ponad 60% Polaków korzysta codziennie z mediów społecznościowych. Wśród platform internetowych góruje YouTube, z którego korzysta ponad 25 mln osób mieszkających w Polsce. Stąd też, już na samym tym serwisie można trafić do szerokiego grona odbiorców za pośrednictwem płatnych reklam. Drugą platformą, co do popularności jest Facebook. Kolejno Instagram, Twitter, LinkedIn oraz TikTok. Wszystkie powyższe serwisy eksploatowane są przez masę ludzi nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Co najważniejsze, z poszczególnych social mediów korzystają różne osoby w odmiennym wieku. Te dwa najważniejsze czynniki jak: zróżnicowanie geograficzne użytkowników, a także rozbieżny wiek, skłaniają do tego, aby personalizować lub właśnie uniwersalizować kampanie marketingowe na social mediach. Jaką drogę powinna wybrać firma, która dopiero wyszła na rynek ze swoją ofertą, a jaka strategia powinna towarzyszyć przedsiębiorcom od lat będącym na polu sprzedaży? Za tym wszystkim stoi początkowa koncepcja targetowania oraz ujednolicenia polityki firmy. Następnie te dwa elementy bezpośrednio przełożą się na kampanie marketingowe, oraz idącą z nimi w parze obsługą social mediów.

Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry
Secured By miniOrange