Obsługa mediów społecznościowych

Zadbamy o Twój wizerunek na każdej platformie

Prowadzenie social mediów

Dodawane posty na poszczególne serwisy społecznościowe muszą spełniać określone kryteria. Wpisy na portale takie jak: Facebook czy Instagram powinny odznaczać się zwięzłością, spójnością, kreatywnością, a przede wszystkim jakością. Aby można było mówić o efektywnej reklamie w internecie, warto rozszerzyć działania firmy właśnie o social media. Jako doświadczony i profesjonalny zespół, pragniemy zaproponować doskonałe rozwiązanie w postaci kompleksowej obsługi fanpage’ów. Zadbamy o regularność prowadzonych kampanii reklamowych, a także pomysłowość w trakcie poszczególnych projektów. Nasz social media Menager wykreuje pozytywny wizerunek każdego przedsiębiorstwa w sieci. Razem zbudujemy zasięg, który usprawni więź komunikacyjną z Twoimi fanami bądź potencjalnymi klientami. Przekonaj się sam, jaką moc mają social media!
obsługa social mediów

Obsługa social mediów - istotny element biznesu

Pozyskiwanie odbiorców

Pozyskanie szerokiego grona odbiorców – z portali społecznościowych korzysta obecnie mnóstwo osób w różnym wieku. Dobra i angażująca kampania reklamowa zwiększy zasięgi Twojego biznesu, a Ty będziesz mógł cieszyć się ze zwiększonej liczby odwiedzających stronę firmy.

Oryginalna reklama

Kreatywna forma reklamy – w social mediach warto postawić na oryginalność i nieszablonowość. Serwisy społecznościowe to synonim obszernego pola manewru, dzięki czemu Twoja kampania promocyjna nie musi ograniczać się na żadnej płaszczyźnie.

Dodatkowy zysk

Zwiększona sprzedaż – wraz z idealną oraz jakościową kampanią marketingową powiększy się liczba odsłon Twojego konta w social mediach, jak i strony www czy sklepu internetowego. Efektywny ruch organiczny na serwisach jest równoznaczny ze wzrostem sprzedażowym.

Rozwój firmy

Rozwój biznesu – zarówno strona internetowa, jak i konto w social mediach to forma reklamy najwyższych standardów. Działania wielopłaszczyznowe: stacjonarne oraz online, zagwarantują wspaniałe rezultaty, o których marzy każde, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo.

Zadzwoń do nas

lub

Poproś o bezpłatną wycenę działań

Jak działamy?

Prowadzenie social mediów - etapy

1. Opracowanie strategii marketingowej

2. Przygotowanie profesjonalnych grafik

3. Tworzenie unikalnej treści postów i wpisów

4. Regularne dodawanie postów

5. Moderacja kontaktu z klientami z social mediów

Promocja w social mediach

Kampanie marketingowe w social mediach

Obsługa social mediów w agencji Wyszukani nie polega na tworzeniu suchych treści czy odpisywaniu na komentarze. Od samego początku trzymamy się spersonalizowanej kampanii reklamowej, która powstanie zgodnie z Twoimi preferencjami. Przedstawimy Ci kilka projektów oraz koncepcji strategicznych. Najlepszy ze wszystkich wdrożymy na poszczególnych portalach społecznościowych. Social media to klucz do sukcesu każdej firmy. W trakcie tworzenia kampanii, wysłuchamy Twoich potrzeb, dobierzemy idealne rozwiązanie, a także wytłumaczymy nasze jednostkowe działania. Monitorując na bieżąco zmiany powstałe w wyniku wdrożeń, będziemy starannie reagować na zapytania, a także uwagi. Obsługa social mediów to wyjątkowy zalążek usług w agencji Wyszukani. Zobacz sam!

Zapraszamy do kontaktu

Przewiń do góry
Secured By miniOrange