Pozycjonowanie sklepów internetowych

SEO dla platformy e-commerce

Pozycjonowanie sklepów online wymaga długofalowych działań, które w efekcie mają doprowadzić do podniesienia pozycji fraz kluczowych w organicznych wynikach wyszukiwania. Jakimi metodami posługujemy się w agencji Wyszukani? Co możemy zrobić dla Twojego biznesu e-commerce, aby zagwarantować lepszą widoczność? Zapraszamy do świata SEO według naszego przepisu!

Nasze usługi

W agencji Wyszukani podejmujemy nowoczesne działania w oparciu o wcześniejsze doświadczenia. Wszystkie rozwiązania, jakie zaproponujemy Twojemu biznesowi, są przez nas przetestowane i zgodne z zasadami wyszukiwarki Google. Poprzez unikalne strategie SEO zwiększymy zasięg widoczności Twojego przedsiębiorstwa i wspólnie osiągniemy sukces nad konkurencją. Na co zwracamy szczególną uwagę? Przede wszystkim na dwie kluczowe kwestie.

Zwiększenie sprzedaży

Sprzedaż – czyli to, na co finalnie mają wpłynąć działania SEO i inne kampanie marketingowe. Długofalowe pozycjonowanie sklepów sprawi, że Twój serwis pojawi się w TOP 10 wyników wyszukiwania Google. Szczegółowa optymalizacja i nieustanne działania na witrynie umożliwią zdobycie czołowych pozycji, co z kolei przekuje się na efekty sprzedażowe.

Doświadczenia klientów

Dbamy o elementy UX, które pośrednio wpływają na pozycjonowanie stron internetowych oraz bezpośrednio na konwersję serwisu. Od początku wdrażania kompleksowych optymalizacji kierujemy się przejrzystością, klarownością i funkcjonalnością witryny. Wskazane cechy zdecydowanie wiążą się doświadczeniem użytkowników, dla których dedykowane są wszystkie portale.

pozycjonowanie sklepów internetowych cennik

Profesjonalna obsługa kampanii

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowe?

Cena pozycjonowania sklepów internetowych zależy od kilku czynników. Na samym początku należy zadać sobie pytanie, ile produktów, a przede wszystkim ile kategorii produktowych będzie finalnie posiadała witryna. Kolejno warto dodać ilość i jakość działań off-site, jakie mają wykonywać dla serwisu specjaliści z naszego teamu. W tej kwestii przygotowujemy odrębne i spersonalizowane pakiety reklamowe, które dostosowane będą względem Twojego budżetu, jak i wymagań, co do efektów. Ponadto, cena pozycjonowania sklepów internetowych zależy również od cyklicznych działań optymalizacyjnych na serwisie.

Pozycjonowanie sklepów w agencji Wyszukani

Analiza bezpośredniej konkurencji

Kompleksowy audyt SEO Twojego sklepu

Optymalizacja techniczna serwisu

Skuteczny, cykliczny linkbuidling

Opracowanie strategii rozwoju sklepu

Dobór właściwych fraz kluczowych

Content marketing i tworzenie treści

Analizy i raporty efektów działań

Przewiń do góry
Secured By miniOrange