Strony internetowe Toruń

Działalność w Internecie można prowadzić na kilka sposobów, lecz większość właścicieli firm oraz inwestorów pragnie stawiać wyłącznie na efektywne formy związane zarówno ze sprzedażą, jak i reklamą. Stąd też, inwestycja w stronę internetową może stanowić idealny krok w przód w związku z aktywnością online, zwłaszcza w dużych miastach takich jak Toruń. Wypromowanie marki nie należy do łatwych zadań, dlatego warto korzystać z popularnych i skutecznych rozwiązań. Witryny www spełniają wiele funkcji, począwszy od doskonałej wizytówki, a skończywszy na sprzedaży online. Strony internetowe w Toruniu, ale i w całym województwie kujawsko-pomorskim odwiedzane są każdego dnia przez setki, a wręcz tysiące użytkowników. Jak trafić do potencjalnych Klientów? W jaki sposób dbać o własną markę, sięgając do metody online? Od czego w zasadzie zacząć? Dowiedz się więcej o kampaniach marketingowych od specjalistów agencji Wyszukani.

Tworzenie stron internetowych w Toruniu – rodzaje witryn

Strony internetowe różnią się względem posiadanego biznesu dla przedsiębiorców z Torunia i nie tylko. Ważne, aby zainwestować w witrynę www, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. W agencji Wyszukani realizujemy wszelkie typy serwisów, od witryn typu one-page, aż do sklepów internetowych. Te pierwsze składają się z jednej podstrony, która dodatkowo może zostać wzbogacona, np. o formularz kontaktowy. Sklepy internetowe w Toruniu z kolei charakteryzują się rozbudowaną strukturą – stroną główną oraz podstronami: kategorii, podkategorii czy produktowymi – która nieustannie ulega pewnym przemianom. Specjalnie dla Twojego biznesu sporządzimy indywidualny projekt witryny online, zaprojektujemy elementy, które znajdą się na poszczególnych podstronach, stworzymy merytoryczne treści pisane pod kątem SEO, a także zrealizujemy tematyczne grafiki. Wybierz swój rodzaj witryny, a my zajmiemy się resztą!

tworzenie stron internetowych toruń
Sprawdź

One-page
Wizytówka

od 1000 zł netto
 • Strona zgodna z zasadami SEO
 • Strona-wizytówka z jedną podstroną
 • Domena + hosting w CENIE!
 • Zgłoszenie strony do indeksu Google
 • Uruchomienie formularza kontaktowego
 • Certyfikat SSL na rok GRATIS!
Sprawdź

Klasyczna strona
WWW

od 2499 zł netto
 • Strona zgodna z zasadami SEO
 • Elastyczna liczba podstron/zakładek
 • Treści do naszych copywriterów
 • Domena + hosting w CENIE!
 • Strony ofertowe i usługowe
 • Dodatkowe funkcjonalności strony
Sprawdź

Sklepy
internetowe

od 3500 zł netto
 • Strona zgodna z zasadami SEO
 • Elastyczne podejście do liczby produktów
 • Treści od naszych copywriterów
 • Regulamin i polityka prywatoności
 • Domena + hosting w CENIE!
 • Link building

Na co zwracamy uwagę w trakcie projektowania strony internetowej?

Intuicyjny wygląd

Przejrzyste i czytelne strony pomagają użytkownikowi poruszać się po stronie i ułatwiają mu dostęp do informacji. Dzięki temu zwiększamy szansę na kontakt z właścicielem serwisu.

Rozbudowane treści

Przy tworzeniu strony dostarczamy zoptymalizowane i wartościowe merytorycznie teksty, które od razu wdrażamy na stronę.

Struktura strony

Menu czy stopka to elementy segregujące zawartości portalu. Ułatwiają dostęp do podstron poszczególnych usługi czy produktów. Szczególną uwagę poświęcamy właściwemu podziałowi zawartości serwisu.

Optymalizacja strony

Właściwa struktura nagłówków, tytuł strony zawierający unikalne frazy kluczowe czy też optymalizacja linkowania wewnętrznego - to jedne z wielu działań, które podejmujemy, aby Twoja strona była zgodna z aktualnymi wymaganiami Google.

strony internetowe toruń

Marketing w Toruniu – kampania na wyciągnięcie ręki

Strony internetowe w Toruniu to nie wszystko. Tego typu reklamę warto rozbudować o kolejne ramiona marketingowe, jakimi są platformy społecznościowe, z których korzysta codziennie ponad 60% ludzkości na świecie. Trafienie do potencjalnego Klienta w social mediach może się wydawać banalnie proste, jednakże jest to złożony i bardzo skomplikowany proces. Stąd też, coraz więcej więcej firm oraz przedsiębiorstw z Torunia powierza prowadzenie social mediów zewnętrznym agencjom marketingowym. W agencji Wyszukani również realizujemy tę formę promocji, jednocześnie tworząc kompleksową strategię reklamową. Projektowanie logo i grafik, a także copywriting to kolejne, bardzo istotne i wchodzące w skład naszej oferty, elementy, stanowiące bazę innowacyjnych i kreatywnych działań w sieci. Jeżeli pragniesz zainwestować w doskonałe formy reklamowe, zgłoś się do agencji Wyszukani, a wspólnie z Tobą ustalimy wyjątkową strategię dla Twojego biznesu online.

Strony www w mieście Toruń – pomysł Wyszukanych reklamę Twojej firmy

Działamy na rynku reklamowym od wielu lat i doskonale wiemy, w jaki sposób należy podejść do marketingu względem odmiennych biznesów. Odpowiedź jest jedna – indywidualnie. Codziennie doradzamy właścicielom firm z Torunia i nie tylko w prowadzeniu działań reklamowych, dlatego teraz powiemy Ci jak funkcjonujemy. W oparciu o założenia danego przedsiębiorstwa dobieramy najlepszą formę reklamy: utworzenie strony internetowej, obsługę social mediów, projektowanie materiału, który z założenia ma trafić do różnych środków masowego przekazu. Miasto Toruń stawia na różnorodność i odmienność branż, a my potrafimy zaspokoić reklamowy głód każdego właściciela biznesu. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, a wspólnie zrealizujemy plan, który wpłynie pozytywnie na wizerunek Twojej marki. Możesz również zgłosić się do nas, wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej.
Czytaj więcej…

Projektowanie stron www Toruń – forma reklamy dla firm

Strony internetowe w mieście Toruń odgrywają szczególną rolę dla firm, przedsiębiorstw, korporacji, ale przede wszystkim dla użytkowników i potencjalnych Klientów. Witryny www odwiedzane są dziennie setki razy, dlatego należy zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół, aby osoby odwiedzające czuły się komfortowo już od początkowego wejścia na serwis. Jednak, kto powinien zainwestować w tego typu formę reklamy? Z całą pewnością toruńskie firmy, które: 
 • Planują wejść na lokalny rynek
 • Funkcjonują już w formie stacjonarnej, lecz pragną działać dwutorowo – również w Internecie
 • Pragną zadbać o wizerunek swojej marki w sieci
 • Chcą poszerzyć grono swoich odbiorców
 • Stawiają na unikalne formy marketingowe na szeroką, globalną skalę
W agencji Wyszukani stworzymy dla Ciebie serwis dopasowany do potrzeb Twojego biznesu, jak również zajmiemy się strategią reklamową, którą następnie wdrożymy na stronę internetową. Nasza agencja nieustannie rośnie w siłę, ponieważ wiele firm z Torunia, jak i województwa kujawsko-pomorskiego zaufało nam, powierzając zadanie budowania wizerunku w sieci. Sprawdź naszą ofertę jeszcze dziś!  

Jakie strony tworzymy?

Strony internetowe

Tworzymy oryginalne i responsywne strony internetowe zgodnie z bieżącymi zasadami SEO.

Sklepy internetowe

Projektujemy funkcjonalne i intuicyjne sklepy internetowe, uwzględniając zasady UX i Usability.

Blogi tematyczne

Oferujemy również tworzenie blogów: kulinarnych, podróżniczych czy lifestylowych.

One-page

Zajmujemy się również tworzeniem prostych jednostronicowych stron-wizytówek firm.

Zadzwoń do nas

lub

Poproś o bezpłatną wycenę

Przewiń do góry
Secured By miniOrange