Prowadzenie kampanii Instagram Ads

Reklamy na Instagramie z Wyszukanymi

W naszej agencji oferujemy różnorodne działania na platformie Instagram. Przede wszystkim kreujemy spersonalizowane kampanie reklamowe, począwszy od stworzenia postów, a skończywszy na ich wdrożeniu. Dostosowujemy koncepcję promocji względem oczekiwań naszych Klientów. Przeprowadzamy research danej branży, aby kolejno móc wybrać najbardziej efektywną metodę promowania. Tworzymy zarówno grafiki, treści, gotowe szablony dla Klientów, jak i konfigurujemy płatne reklamy, aby trafiały one w odpowiedni target. Jeżeli pragniesz założyć biznesowe konto na Instagramie, a wciąż brakuje Ci pomysłu na pierwsze kampanie lub chciałbyś po prostu powierzyć całość działań profesjonalistom, to z wielką chęcią pomożemy w rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Zadzwoń już dziś!

Jak możemy pomóc?

Efekty działania na platformie Instagram

Narzędzie wizerunkowe, jakim jest Instagram, może przynieść realne korzyści sprzedażowe każdej firmie. Dobrze zaplanowana, a następnie odpowiednio wdrożona kampania reklamowa wpłynie pozytywnie na zasięg Twojego konta, co znacząco przyczyni się do budowania wizerunku marki.

Pozyskanie nowych odbiorców

Cykliczny napływ interesantów może być szczególnie istotny w kontekście długofalowego budowania własnej działalności. Im więcej zrzeszy się odbiorców na profilu, tym częściej będzie się postrzeganym w roli eksperta lub lidera branży. Reklamy Instagram Ads, głównie w początkowej fazie rozwoju, mogą skutecznie przyczynić się do osiągnięcia zamierzonych celów.

Profesjonalna obsługa kampanii

Instagram Ads w Twoim biznesie

Instagram służy do udostępniania zdjęć oraz filmów, które można również opatrzyć krótkimi opisami. Atrakcyjność serwisu sprawiła, że firmy, ceniące sobie estetykę, klarowność przekazu oraz kontakt z klientami, coraz częściej zakładają konta na tej platformie, aby rozprzestrzeniać treści związane z codzienną działalnością. Przedsiębiorstwa, które można aktualnie uznać za prawdziwych dominatorów Instagrama pochodzą głównie z branż: fotograficznej, gastronomicznej, odzieżowej, artystycznej czy beauty. Jednakże nie oznacza to, że medium społecznościowe jest zamknięte na pozostałe branże. Wręcz przeciwnie! Warto zainwestować w reklamy na Instagramie niezależnie od specyfiki firmy, gdyż obecnie platforma posiada ponad 1 miliard aktywnych użytkowników każdego miesiąca.

Korzyści z inwestycji w reklamy na Instagramie

Zwiększenie zasięgu konta

Reklamy pozwalają pozyskać nowych obserwatorów i potencjalnie klientów.

Budowa wizerunku

Za pomocą promowanych postów zbuduj swój wizerunek jako profesjonalna marka.

Zwiększenie konwersji

Zarabiaj więcej generując ruch z Instagrama na swojej stronie internetowej.

Większa rozpoznawlność

Niskim kosztem zbuduj swoją rozpoznawalność wśród nowych odbiorców

Profesjonalna obsługa kampanii

Czym dokładnie są reklamy na Instagramie?

Instagram Ads – forma płatnej reklamy na platformie społecznościowej Instagram. Metoda ta umożliwia promocję marek, firm, sklepów, produktów oraz profilów. Promowanie na Instagramie cechuje się wielowariantywnością. Istnieje kilka ścieżek pozwalających na trafienie do potencjalnego odbiorcy. Jak wykreować kampanię, a następnie odpowiednio ją skonfigurować, aby przynosiła realne korzyści? Dowiedz się więcej u specjalistów naszej agencji Wyszukani!
obsługa płatnych reklam na instagramie
Przewiń do góry
Secured By miniOrange