Strony internetowe Gdańsk

Reklama w sieci to standard dzisiejszych czasów. Coraz więcej firm ogłasza swoje produkty i usługi za pośrednictwem Internetu. Jest to bardzo popularna metoda promocyjna dużych firm, a zwłaszcza dużych firm z równie dużych miast. Nie inaczej jest w mieście Gdańsk, który strony internetowe traktuje jako doskonałe inwestycje reklamowe. Dlaczego witryny www odgrywają aż tak szczególną rolę? Powód jest bardzo prosty. Globalny zasięg publikowanych treści oraz szeroka masa odbiorców. W agencji Wyszukani poznaliśmy świat cyfrowy od podszewki i wiemy jak stawiać kroki w każdym zaułku Internetu. Jeżeli Twoja firma potrzebuje kompleksowej reklamy w oparciu o funkcjonalną stronę internetową, obsługę social mediów czy tworzenie kreatywnych kampanii marketingowych, to trafiłeś idealnie. Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś!

Tworzenie stron internetowych Gdańsk

Strony internetowe w Gdańsku muszą odznaczać się przede wszystkim funkcjonalnością, oryginalnością i responsywnością. Stąd też, projektowanie witryn www to złożony proces, który wymaga zawodowej wiedzy oraz sporego doświadczenia. W agencji Wyszukani tworzenie serwisu rozpoczynamy od dogłębnej analizy preferencji naszego Klienta, ponieważ zróżnicowanie branżowe dyktuje odrębne elementy, na których należy się skupić w trakcie formowania projektu. Budowanie stron w mieście Gdańsk rozpoczynamy standardowo od wykupienia odpowiedniej domeny, hostingu oraz certyfikatu SSL, ponieważ od samego początku dbamy o podstawowe, jak i zaawansowane zabezpieczenia witryny. Kolejno, konfigurujemy CMS, który posłuży nam następnie do kompleksowego projektowania. W zależności, czy preferujesz stronę typu one-page, stronę ofertową, wizytówkową lub sklep internetowy, stosujemy spersonalizowane narzędzia, wpływające pozytywnie na efekt końcowy projektu.

strony internetowe gdańsk
Sprawdź

One-page
Wizytówka

od 1000 zł netto
 • Strona zgodna z zasadami SEO
 • Strona-wizytówka z jedną podstroną
 • Domena + hosting w CENIE!
 • Zgłoszenie strony do indeksu Google
 • Uruchomienie formularza kontaktowego
 • Certyfikat SSL na rok GRATIS!
Sprawdź

Klasyczna strona
WWW

od 2499 zł netto
 • Strona zgodna z zasadami SEO
 • Elastyczna liczba podstron/zakładek
 • Treści do naszych copywriterów
 • Domena + hosting w CENIE!
 • Strony ofertowe i usługowe
 • Dodatkowe funkcjonalności strony
Sprawdź

Sklepy
internetowe

od 3500 zł netto
 • Strona zgodna z zasadami SEO
 • Elastyczne podejście do liczby produktów
 • Treści od naszych copywriterów
 • Regulamin i polityka prywatoności
 • Domena + hosting w CENIE!
 • Link building

Na co zwracamy uwagę w trakcie projektowania strony internetowej?

Intuicyjny wygląd

Przejrzyste i czytelne strony pomagają użytkownikowi poruszać się po stronie i ułatwiają mu dostęp do informacji. Dzięki temu zwiększamy szansę na kontakt z właścicielem serwisu.

Rozbudowane treści

Przy tworzeniu strony dostarczamy zoptymalizowane i wartościowe merytorycznie teksty, które od razu wdrażamy na stronę.

Struktura strony

Menu czy stopka to elementy segregujące zawartości portalu. Ułatwiają dostęp do podstron poszczególnych usługi czy produktów. Szczególną uwagę poświęcamy właściwemu podziałowi zawartości serwisu.

Optymalizacja strony

Właściwa struktura nagłówków, tytuł strony zawierający unikalne frazy kluczowe czy też optymalizacja linkowania wewnętrznego - to jedne z wielu działań, które podejmujemy, aby Twoja strona była zgodna z aktualnymi wymaganiami Google.

Projektowanie witryny www Gdańsk – krok po kroku

Miasto Gdańsk jest szczególnie bliskie naszemu sercu, gdyż funkcjonuje tam mnóstwo biznesów, jak i e-biznesów, które stawiają na jakość usług oraz oryginalność designu, dlatego też tworzenie stron internetowych rozpoczynamy od wykreowania planu działania. Dogłębny research konkurencji, ustalenie priorytetów witryny oraz zbudowanie samego projektu – bez tego nie rozpoczniemy kolejnego etapu. Dlaczego? Ponieważ stawiamy na profesjonalizm i kreatywność. W trakcie badania konkurencyjnych firm, które stanowią realne zagrożenie dla naszego Klienta z Gdańska, zawsze doszukamy się pewnych wad, sprzeczności oraz tak zwanych czułych punktów. Po dogłębnej analizie wiemy na co zwrócić szczególną uwagę. Jeżeli interesują Cię wyłącznie skuteczne kampanie marketingowe w oparciu o autorską witrynę www, skontaktuj się z nami, a wspólnie ustalimy plan Twojej aktywności w sieci i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

Kampanie marketingowe Gdańsk

Zarówno kompleksowe strony internetowe, jak i sklepy online w Gdańsku wpisują się w kanon działań marketingowych, lecz aktywność Twojego przedsiębiorstwa w sieci nie musi ograniczać się jedynie do witryny www. Miliony ludzi korzystają codziennie z różnorodnych platform społecznościowych, gdzie także pojawiają się nierzadko reklamowane usługi czy też produkty wszelkich firm. W naszej agencji jesteśmy świadomi zasięgów, jakie towarzyszą np. artykułom sponsorowanym, które są publikowane na portalach. Stąd też, social media marketing to idealne uzupełnienie aktywności np. na stronie internetowej. W Gdańsku funkcjonuje niesamowita ilość przedsiębiorstw, a jedynie nielicznym udaje się uzyskać doskonałą widoczność w sieci. Decydując się na usługi kreatywnej agencji Wyszukani, czekają na Ciebie nowatorskie i unikalne metody marketingu, a obsługa social mediów oraz kreowanie oryginalnych kampanii promocyjnych należą do jednych z nich. Jeżeli prowadzisz swoją działalność w Gdańsku i okolicach, a co więcej pragniesz pozyskać nowych Klientów, otwierając się jednocześnie na świat Internetu, to gorąco zachęcamy do kontaktu. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i wspólnie osiągnijmy wymarzony cel Twojego przedsiębiorstwa lub jednoosobowej działalności. Już dziś możesz poszerzyć kanał dystrybucji usług i towarów, opierając się na nowoczesnych technikach marketingu!

Czytaj więcej

Strony i sklepy internetowe w Gdańsku 

Serwisy internetowe różnią się od siebie nie tylko wyglądem, ale również funkcjonalnością. Na szczególną uwagę zasługują sklepy internetowe projektowane dla miasta Gdańsk, ale nie tylko. Aby stworzyć kompleksowy e-shop, należy posiadać obszerną wiedzę z zakresu IT, SEO, UX, branży e-commerce, a także językoznawstwa czy psychologii. Stąd też, agencja Wyszukani zrzesza wyłącznie wyjątkowych specjalistów z każdej wymienionej powyżej dziedziny. Wspólnymi siłami stworzymy sklep internetowy dla Klientów z Gdańska, dbając jednocześnie o:

 • zachowanie podstawowych i zaawansowanych funkcji
 • zabezpieczenia
 • estetykę całości serwisu
 • responsywność
 • wszelkie elementy UX
 • copywriting
 • optymalizację pod kątem SEO
 • grafiki oraz video marketing
 • instalowanie, aktualizację i konfigurację niezbędnych wtyczek
 • wydajność strony

Specjalnie dla Ciebie wdrożymy autorskie rozwiązania, tak abyś był zadowolony z całego projektu w 100 procentach. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odnośnie realizacji projektów, przeczytaj o nas i o naszej historii już dziś.

Jakie strony tworzymy?

Strony internetowe

Tworzymy oryginalne i responsywne strony internetowe zgodnie z bieżącymi zasadami SEO.

Sklepy internetowe

Projektujemy funkcjonalne i intuicyjne sklepy internetowe, uwzględniając zasady UX i Usability.

Blogi tematyczne

Oferujemy również tworzenie blogów: kulinarnych, podróżniczych czy lifestylowych.

One-page

Zajmujemy się również tworzeniem prostych jednostronicowych stron-wizytówek firm.

Działamy na terenie całej Polski

Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Toruń, Olsztyn, Opole, Zielona Góra

Zadzwoń do nas

lub

Poproś o bezpłatną wycenę

Przewiń do góry
Secured By miniOrange