Strony internetowe Kraków

Internet jest równoznaczny z szerokimi możliwościami. W sieci można sprzedawać różne dobra materialne, komunikować się z ludźmi z całego świata, oferować wszelakie usługi, jak i dzielić się najróżniejszymi informacjami np. realizując swój content na blogu. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie strony internetowe. W agencji Wyszukani doskonale znamy strategie tworzenia takowych stron i to od podszewki. Na rynku funkcjonujemy od wielu lat, dlatego posiadamy wiedzę zarówno prymarną, jak i nowoczesną, której elementy zmieniają się w bardzo szybkim tempie, za sprawą innowacji, jakie są wprowadzane do branży marketingowej. Jeżeli pragniesz zainwestować w strony internetowe Kraków to odpowiednie miejsce! Nie tylko dlatego, że jest to miasto nieustannie rozwijające się, ale również dlatego, że właśnie w Krakowie oferujemy także nasze usługi dotyczące reklamy w sieci. Poznaj nas bliżej i zadaj pytanie, przesyłając formularz zgłoszeniowy. Małopolska to region, gdzie należy zadbać o solidną reklamę w Internecie!

Tworzenie stron internetowych Kraków – zadbaj o swój biznes

Strony internetowe w Krakowie grają pierwsze skrzypce, jeśli chodzi o formy reklamowe. To niezwykle atrakcyjne i innowacyjne koncepcje marketingowe, które przyciągają tłumy. Choć projektowanie stron www nie jest równie atrakcyjne i przyjemne jak surfowanie po Internecie, czy chociażby wchodzenie na gotowe serwisy. Witryny składają się z zaawansowanych struktur, które należy konkretnie „budować”. W skład agencji Wyszukani wchodzą kompetentni i doświadczeni informatycy, projektujący strony na zamówienie dla wszystkich Klientów. Mamy obszerne referencje w wielu branżach. Projektowanie stron www w Krakowie odbywa się na nowoczesnych zasadach. Nasz zespół doskonale zna potrzeby każdego właściciela biznesu, który pragnie promocji z najwyższej półki. Przejdź do kolejnych akapitów, aby dowiedzieć się więcej na temat profesjonalnych witryn.

projektowanie stron internetowych kraków
Sprawdź

One-page
Wizytówka

od 1000 zł netto
  • Strona zgodna z zasadami SEO
  • Strona-wizytówka z jedną podstroną
  • Domena + hosting w CENIE!
  • Zgłoszenie strony do indeksu Google
  • Uruchomienie formularza kontaktowego
  • Certyfikat SSL na rok GRATIS!
Sprawdź

Klasyczna strona
WWW

od 2499 zł netto
  • Strona zgodna z zasadami SEO
  • Elastyczna liczba podstron/zakładek
  • Treści do naszych copywriterów
  • Domena + hosting w CENIE!
  • Strony ofertowe i usługowe
  • Dodatkowe funkcjonalności strony
Sprawdź

Sklepy
internetowe

od 3500 zł netto
  • Strona zgodna z zasadami SEO
  • Elastyczne podejście do liczby produktów
  • Treści od naszych copywriterów
  • Regulamin i polityka prywatoności
  • Domena + hosting w CENIE!
  • Link building

Na co zwracamy uwagę w trakcie projektowania strony internetowej?

Intuicyjny wygląd

Przejrzyste i czytelne strony pomagają użytkownikowi poruszać się po stronie i ułatwiają mu dostęp do informacji. Dzięki temu zwiększamy szansę na kontakt z właścicielem serwisu.

Rozbudowane treści

Przy tworzeniu strony dostarczamy zoptymalizowane i wartościowe merytorycznie teksty, które od razu wdrażamy na stronę.

Struktura strony

Menu czy stopka to elementy segregujące zawartości portalu. Ułatwiają dostęp do podstron poszczególnych usługi czy produktów. Szczególną uwagę poświęcamy właściwemu podziałowi zawartości serwisu.

Optymalizacja strony

Właściwa struktura nagłówków, tytuł strony zawierający unikalne frazy kluczowe czy też optymalizacja linkowania wewnętrznego - to jedne z wielu działań, które podejmujemy, aby Twoja strona była zgodna z aktualnymi wymaganiami Google.

Strony www Kraków – marketingowy strzał w dziesiątkę

Osoby, które chcą zainwestować w spersonalizowaną formę reklamy, jaką jest strona internetowa w mieście Kraków, znajdą u nas pakiet pełnych usług, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Co oferujemy? Otóż, stworzenie witryny www od podstaw, wliczając w to: zainstalowanie certyfikatu bezpieczeństwa SSL, skonfigurować odpowiednie wtyczki, zaprojektować strukturę serwisu i oczywiście dobrać funkcjonalny silnik CMS. Dopiero następnie można rozpocząć opracowywanie osobistej kampanii marketingowej. Nasi copywriterzy dołożą wszelkich starań, aby zagwarantować Twojej stronie www unikalny i merytoryczny content, ponieważ treść jest niebywale istotna. Zwracają na nią uwagę zarówno użytkownicy, dla których tworzy się serwisy online, jak i roboty Google, które odpowiadają za indeksację stron, a także ustalają ranking witryn w wyszukiwarce. Copywriting stoi na najwyższym poziomie w agencji Wyszukani. Zawsze bierzemy stronę oryginalności, kreatywności oraz wartości, którymi muszą się odznaczać wszystkie teksty zawarte na stronie www. Jeżeli Kraków strony internetowe potraktuje jako typowy Must Have, to z całą pewnością każdy biznes urośnie w siłę w tymże regionie.

Marketing Kraków – spójne kampanie marketingowe

Strony internetowe w Krakowie to jedno, ale wiadomo, że doświadczeni właściciele biznesów pragną połączyć działania marketingowe na różnych płaszczyznach jednocześnie. Oprócz promocji stacjonarnych i telewizyjnych, można również podjąć się spopularyzowania własnych usług czy towarów w mediach społecznościowych, dlatego też wychodzimy z naszą ofertą naprzeciw Wam. Social media marketing w Krakowie to idealne dopełnienia aktywności reklamowych. Poza tym, można również rozpocząć wyłącznie od portali społecznościowych promocję dóbr, ponieważ w sieci surfuje ogromny procent użytkowników z całego świata. Jako profesjonalna i kreatywna agencja, zapewniamy Cię, że w naszej ofercie znajdziesz: spersonalizowane i oryginalne kampanie, które składają się zarówno z treści, jak i unikalnych grafik. Oprócz tego, zajmujemy się płatnymi kampaniami m.in. na Facebooku czy Instagramie. Przeprowadzimy Twój biznes przez rozległą przełęcz Internetu, abyś trafił do wszystkich konsumentów z Krakowa i nie tylko.
Czytaj dalej

Strony internetowe w Krakowie oraz sklepy online

Jeżeli nie oferujesz w sieci usług, a Twój biznes nastawiony jest na sprzedaż detaliczną bądź hurtową, to świetnym rozwiązaniem może okazać się inwestycja w sklep internetowy. W mieście Kraków aż roi się od dużych firm, ale także mikroprzedsiębiorstw, które proponują ciekawe oraz funkcjonalne produkty z różnorodnych dziedzin czy branż. E-shop to platforma, która wpływa pozytywnie na działalność każdego właściciela sklepu lub hurtowni. W naszej agencji zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie oryginalny serwis na nowoczesnym CMS-ie, który spełni wszelkie oczekiwania, zarówno Twoje, jak i wszystkich potencjalnych klientów. Sklep internetowy należy prowadzić skrupulatnie i bardzo drobiazgowo, aby cała droga – od momentu wejścia na platformę przez Klienta, aż do złożenia zamówienia i zrealizowania płatności – przebiegała zawsze sprawnie i prawidłowo. Jako doświadczeni specjaliści wiemy, co zrobić, aby Twój sklep internetowy, prowadzony w Krakowie, był zawsze w pełni zabezpieczony, funkcjonalny oraz widoczny w sieci. Poznaj nasze działania oraz kompetencje, czytając o nas na naszej stronie internetowej lub kontaktując się bezpośrednio z fachowcami agencji Wyszukani. Realizujemy strony oraz sklepy internetowe w Krakowie i okolicach!

Jakie strony tworzymy?

Strony internetowe

Tworzymy oryginalne i responsywne strony internetowe zgodnie z bieżącymi zasadami SEO.

Sklepy internetowe

Projektujemy funkcjonalne i intuicyjne sklepy internetowe, uwzględniając zasady UX i Usability.

Blogi tematyczne

Oferujemy również tworzenie blogów: kulinarnych, podróżniczych czy lifestylowych.

One-page

Zajmujemy się również tworzeniem prostych jednostronicowych stron-wizytówek firm.

Zadzwoń do nas

lub

Poproś o bezpłatną wycenę

Przewiń do góry
Secured By miniOrange