Strony internetowe Wrocław

W XXI wieku istnieje wiele możliwości, aby skutecznie wypromować swoje przedsiębiorstwo. Zaczynając od reklamy stacjonarnej, kończąc na pozycjonowaniu działalności online. W szczególności ta druga opcja może przynieść olbrzymie korzyści dla każdej z firm. Jednak żeby rozpocząć kompleksową kampanię marketingową w internecie, najpierw należy stworzyć ową stronę www. Projektowanie witryny, pomimo dostępnych na rynku wielu narzędzi, kreatorów i CMS-ów, nie jest takie proste jak by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Jeżeli pragniesz zagłębić się w sztukę tworzenia stron internetowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Tworzenie responsywnych stron - Wrocław

Na samym początku, ważne jest, aby ustalić cel i koncept strony internetowej. Wygląd witryny powinien być spójny z wizerunkiem Twojej marki, dzięki temu zachowasz konsekwencję w działaniu już na samym początku swojej przygody z projektowaniem portali.
Estetyczna i oryginalna szata graficzna, która będzie dominowała na stronie musi być odgórnie ustalona. W przeciwnym razie, ciągłe zmiany w palecie barw lub konkretnych fontów, przyczynią się do spadku zaufania wśród potencjalnych klientów do Twojego portalu. Z drugiej strony, warto dbać o różnorodność i starać się nie przesadzić z jednolitością. W ten sposób unikniesz nudy. Skomponuj kontrastową mieszankę graficzną, bazując wyłącznie na kilku (maksymalnie czterech) kolorach. Utrzymuj dany schemat barw, aby konsumenci na starcie nie pogubili się w przestrzeni Twojej witryny. Innym rozwiązaniem jest inwestycja w profesjonalne doradztwo lub usługi agencji marketingowych. Wyszukani zatrudniają prawdziwych ekspertów z różnych dziedzin m.in. WebDesignu, Copywritingu, IT,
PR-u.
U nas czekają na Ciebie doskonałe możliwości, które mogą przerodzić się w świetne wyniki sprzedażowe Twojego przedsiębiorstwa.

projektowanie stron internetowych wrocław
Sprawdź

One-page
Wizytówka

od 1000 zł netto
 • Strona zgodna z zasadami SEO
 • Strona-wizytówka z jedną podstroną
 • Domena + hosting w CENIE!
 • Zgłoszenie strony do indeksu Google
 • Uruchomienie formularza kontaktowego
 • Certyfikat SSL na rok GRATIS!
Sprawdź

Klasyczna strona
WWW

od 2499 zł netto
 • Strona zgodna z zasadami SEO
 • Elastyczna liczba podstron/zakładek
 • Treści do naszych copywriterów
 • Domena + hosting w CENIE!
 • Strony ofertowe i usługowe
 • Dodatkowe funkcjonalności strony
Sprawdź

Sklepy
internetowe

od 3500 zł netto
 • Strona zgodna z zasadami SEO
 • Elastyczne podejście do liczby produktów
 • Treści od naszych copywriterów
 • Regulamin i polityka prywatoności
 • Domena + hosting w CENIE!
 • Link building

Na co zwracamy uwagę tworząc stronę internetową?

Intuicyjny wygląd

Przejrzyste i czytelne strony pomagają użytkownikowi poruszać się po stronie i ułatwiają mu dostęp do informacji. Dzięki temu zwiększamy szansę na kontakt z właścicielem serwisu.

Rozbudowane treści

Przy tworzeniu strony dostarczamy zoptymalizowane i wartościowe merytorycznie teksty, które od razu wdrażamy na stronę.

Struktura strony

Menu czy stopka to elementy segregujące zawartości portalu. Ułatwiają dostęp do podstron poszczególnych usługi czy produktów. Szczególną uwagę poświęcamy właściwemu podziałowi zawartości serwisu.

Optymalizacja strony

Właściwa struktura nagłówków, tytuł strony zawierający unikalne frazy kluczowe czy też optymalizacja linkowania wewnętrznego - to jedne z wielu działań, które podejmujemy, aby Twoja strona była zgodna z aktualnymi wymaganiami Google.

Strony internetowe we Wrocławiu – innowacyjne sposoby tworzenia

Zagłębiając się w temat układu strony internetowej, warto również wspomnieć o jej całościowej przestrzeni. Nie od dziś wiadomo, że natłok informacji i grafik może zmylić interesantów, co finalnie doprowadzi do opuszczenia przez nich Twojej witryny. Dlatego też, już na etapie tworzenia i projektowania serwisów, warto zadbać o niezbędną przestrzeń. Obecnie, podstawowe zasady nawołują do przestrzegania wyznaczonych granic pomiędzy poszczególnymi elementami na stronach www. Te normy zostały stworzone po to, aby nie wzbudzić uczucia zmieszania i dezorientacji wśród konsumentów, odwiedzających Twój portal. Agencja Wyszukani projektuje strony internetowe dla wrocławskich firm w sposób jasny i uporządkowany, dbając o nawet najdrobniejszy szczegół. Dopasujemy spersonalizowane strategie oraz kampanie specjalnie pod Twój autorski i subiektywny koncept serwisu. Wyszukani, strony internetowe, Wrocław do połączenie, które na długo zostanie w pamięci wielu użytkowników.

Tworzenie stron www w oparciu o WordPress. Wybierz najlepszą platformę CMS!

Internet jest aktualnie największym kanałem dystrybucji towarów i usług. Promowanie swojej marki w sieci stało się niezwykle opłacalne. Lecz zanim rozpoczniesz wszelkie kampanie marketingowe, należy stworzyć przyjazny portal dla wszystkich urządzeń zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. Mnogość dostępnych na rynku silników CMS robi naprawdę duże wrażenie. Jednak, warto dobrać odpowiednią platformę w zależności od prowadzonych działań internetowych. Struktura obszernych e-sklepów będzie różniła się w znaczący sposób od prostych witryn. Najbardziej uniwersalnym systemem wśród wszystkich innych dostępnych na rynku jest WordPress. Przyjazne, proste i łatwe w obsłudze narzędzie spełni oczekiwania każdego przedsiębiorcy czy blogera. Opłacalne jest stworzenie strony www od podstaw na solidnym fundamencie. W przypadku przyszłościowych zmian w strukturze portalu, WordPress jest na tyle elastycznym silnikiem, że przeprowadzisz na nim kompleksowe przekształcenia, bez ingerencji dodatkowych wtyczek.
Czytaj więcej…Jednakże, swobodne poruszanie się po tej platformie, wymaga posiadania niezbędnej wiedzy z zakresu SEO i nie tylko. Dlatego też, warto powierzyć projektowanie i tworzenie strony internetowej najlepszym webmasterom. W agencji Wyszukani działamy właśnie m.in. na CMS WordPress, ale również na innych silnikach, które dobieramy wedle początkowych ustaleń z Klientem. Jeśli chodzi o strony internetowe Wrocław jest miastem niezwykle bogatym w inspiracje i płaszczyzny biznesowe, dlatego nasze usługi są tak dopasowane do poszczególnych interesantów.

Tworzenie stron internetowych Wrocław. Sprawdź naszą ofertę!

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej, a także nowoczesnej stronie internetowej trafiłeś idealnie! W agencji Wyszukani zajmujemy się tworzeniem i projektowaniem witryn www we Wrocławiu od postaw w oparciu o doświadczenie i aktualnie panujące trendy. Oferujemy: bezpłatną konsultację przed rozpoczęciem budowania strony głęboką analizę Twoich potrzeb oraz branży wsparcie najlepszych specjalistów nie tylko stworzenie witryny od podstaw, ale również jej kompleksową optymalizację długi okres wsparcia oraz dostęp do niezbędnej wiedzy z zakresu Web Designu Dzięki nam, Twój serwis będzie wyróżniał się na tle konkurencji, a także zostanie odpowiednio dostosowany pod wymogi każdej wyszukiwarki.

Kompleksowe strony we Wrocławiu – cennik

Koszt stworzenia strony internetowej zależy od bardzo wielu czynników. Pamiętaj też, że cena zazwyczaj idzie w parze z jakością. Dlatego, jeśli chcesz być szczęśliwym posiadaczem naprawdę solidnej witryny www zaprojektowanej od podstaw z różnymi dodatkowymi opcjami, nie warto oszczędzać na tej usłudze. Cykliczne aktualizacje portalu również wymagają pewnego nakładu finansowego, więc można śmiało powiedzieć, że cena zaprojektowania i stworzenia strony internetowej wynosi od 1 000 do nawet 7 000 zł. Upewnij się, wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy lub kontaktując się z nami telefonicznie. Specjalnie dla Ciebie wybierzemy najlepsze rozwiązanie, które wpłynie pozytywnie na wizerunek Twojej marki w sieci, jak i przełoży się w późniejszych wynikach sprzedażowych. Sprawdź naszą ofertę i rozwiń w pełni swoje biznesowe skrzydła w mieście Wrocław. Projektowanie stron www powinno opierać się na intuicyjnej nawigacji. Estetyczny wygląd portalu to jedno, a techniczne aspekty związane z widocznością i łatwym poruszaniu się po stronie, to zupełnie inna historia. Dlatego warto zadbać o: jasny i klarowny widok menu wraz z poszczególnymi podstronami, wyróżniające się przyciski i ikony prostotę w przejściach oraz animacjach przejrzysty układ strony. Aby serwis był czytelny dla przeciętnego użytkownika opłaca się trzymać wyżej wymienionych elementów. Wszystkie innowacyjne i nowoczesne strony internetowe powstają z myślą o każdym przyszłym, potencjalnym kliencie. Oferta agencji Wyszukani powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach z Dolnego Śląska, ale nie tylko. Strony internetowe Wrocław powinien traktować jako obligatoryjny element reklamy, dlatego każdego dnia z myślą o Tobie tworzymy coraz to nowsze i innowacyjne metody projektowe, abyś mógł wyróżniać się w unikalny sposób w sieci.

Jakie strony tworzymy?

Strony internetowe

Tworzymy oryginalne i responsywne strony internetowe zgodnie z bieżącymi zasadami SEO.

Sklepy internetowe

Projektujemy funkcjonalne i intuicyjne sklepy internetowe, uwzględniając zasady UX i Usability.

Blogi tematyczne

Oferujemy również tworzenie blogów: kulinarnych, podróżniczych czy lifestylowych.

One-page

Zajmujemy się również tworzeniem prostych jednostronicowych stron-wizytówek firm.

Zadzwoń do nas

lub

Poproś o bezpłatną wycenę

Przewiń do góry
Secured By miniOrange